fbpxGMINA REWAL
BOGACTWO ATRAKCJIREWAL I OKOLICE

Od lat Gmina Rewal rozwija się nie do poznania, przyciągając turystów z całej Polski.  Miejscowość jest bardzo dobrze usytuowana, a niedawne inwestycje publiczne sprawiły, że przyjemnie spędza się tu czas nie tylko na plaży. Dookoła widać dbałość o elementy małej architektury. Ponadto wciąż rozszerza się bogactwo oferty turystycznej, która jest odpowiedzią na rosnącą liczbę gości odwiedzających rokrocznie ten region.


WIELE ATRAKCJI
BLISKO CIEBIE


Przyjedź do miejsca, w którym nie będziesz się nudzić niezależnie od pogody. Gmina Rewal jest miejscem najeżonym atrakcjami dla turystów. Wiele ciekawych lokalizacji, a także możliwość podróżowania jedną z nielicznych w Polsce kolejek wąskotorowych.


PARK

WIELORYBA

Odwiedź Park Wieloryba i zrób sobie zdjęcie z wielorybem. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Znajdziesz tutaj miniatury znanych i mniej znanych zwierząt wodnego świata. Dodatkowo na dzieci czeka duży plac zabaw.


ZOBACZ


PLATFORMA WIDOKOWA


W Rewalu znajduje się wysoka platforma widokowa, z której można podziwiać uroki morza z perspektywy lotu ptaka. Doskonałe usytuowanie inwestycji sprawia, że wizyta w Rewalu nie może się obejść bez odwiedzin tego miejsca. Polecamy.


ZOBACZ


MULTIMEDIALNE

Multimedialne Muzeum na Klifie

Odwiedź niezwykłe Multimedialne Muzeum na Klifie w Trzęsaczu. Wejdź w fascynujący świat gier, obrazów, dźwięków i legend…


ZOBACZ


MINIATURY

Wystawa Miniatur Kolejowych

Wystawa znajduje się na zabytkowym, wyremontowanym dworcu kolejowym. Można tu obserwować miniaturowy świat w 5 różnych skalach.


ZOBACZ


BAJKOWA CHATA


Bajkowa Chata w Rewalu, to miejsce rozrywki dla całej rodziny. Znajdziecie tutaj komnaty Śpiącej królewny, Królewny śniegu, Pinokia, Świętego Mikołaja i wiele więcej. Udając się do Bajkowej Chaty zabierzesz dzieci w głąb świata bajek.


ZOBACZ


OCEANARIUM


Miłośnicy stworzeń morskich z pewnością znajdą coś dla siebie w rewalskim Oceanarium. To doskonała atrakcja dla dzieci i rodziców zwłaszcza w chłodniejsze dni.


ZOBACZ


KOLEJ

wąskotorowa

Niewątpliwą atrakcją regionu jest jedna z nielicznych w Polsce Kolej Wąskotorowa łącząca Gryfice, Trzęsacz i Pogorzelicę (również ze stacją w Rewalu). Wycieczka kolejką to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.


ZOBACZ


MOTYLARNIA

w Niechorzu

Nieco dalej od Rewala (w Niechorzu) znajduje się bogata w okazy motylarnia. Doskonała atrakcja dla rodzin z dziećmi. Podczas wizyty przewodnik oprowadza gości po całym obiekcie. Wszystkie motyle latają swobodnie pomiędzy odwiedzającymi nieustannie siadając na ramionach, rękach i głowach. Warto to przeżyć. Do Niechorza można z powodzeniem pojechać na rowerze, który wypożyczycie Państwo w naszym ośrodku.


ZOBACZ


Kordelas nad morzem


ul. Rybitwy 16, 72-344 Rewal

+48 602 422 119 / +48 604 711 114

info@kordelas.com.pl

REZERWACJA INTERNETOWA
Szanowny kliencie, aby dokonać rezerwacji w naszym systemie musisz spełnić odpowiednie kryteria wyboru, których właściwości znajdują się poniżej. Z góry dziękujemy za dokonywanie rezerwacji za pomocą systemu rezerwacji - Zespół Domków Letniskowych Kordelas. Kryteria wyboru: 1) obowiązują turnusy 6,7 i 8-dniowe zaczynające i kończące się w weekend (sob/niedz) 2) pobyty krótsze niż 4 doby są możliwe TYLKO po telefonicznym ustaleniu z obsługą ośrodka pod nr 604 711 114 3) podana cena dotyczy pobytu w domku maksymalnie 5-ciu osób ( wliczając dzieci ). Za 6 osobę obowiązuje dopłata 20pln 4) akceptujemy pieski za dopłatą 20pln/doba, po wcześniejszym uzgodnieniu z obsługą ośrodka, pobieraną w dniu zameldowania
REZERWACJA INTERNETOWA
Szanowny kliencie, aby dokonać rezerwacji w naszym systemie musisz spełnić odpowiednie kryteria wyboru, których właściwości znajdują się poniżej. Z góry dziękujemy za dokonywanie rezerwacji za pomocą systemu rezerwacji - Zespół Domków Letniskowych Kordelas. Kryteria wyboru: 1) obowiązują turnusy 6,7 i 8-dniowe zaczynające i kończące się w weekend ( sob/niedz. ); 2) pobyty krótsze niż 4 doby są możliwe TYLKO po telefonicznym ustaleniu - prosimy o kontakt z obsługą ośrodka pod nr 604 711 114; 3) podana cena dotyczy pobytu w domku maksymalnie 5-ciu osób ( wliczając dzieci ). Za 6 osobę obowiązuje dopłata 20pln; 4) akceptujemy pieski za dopłatą 20pln/doba, po wcześniejszym uzgodnieniu z obsługą ośrodka, pobieraną w dniu zameldowania;